Lost Lands 4

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 17.99
  • Boyut 741 MB
  • Version 1.0.6
  • Dil Türkçe
  • Firma FIVE-BN GAMES
Daha önce efsanelerde yer alan bazı eşsiz dünyaları oyunların içerisine getirmiş olmaları biz oyunseverlerin de bu dünyaların içine girebiileceğimizi gösterdi.

Daha önce efsanelerde yer alan bazı eşsiz dünyaları oyunların içerisine getirmiş olmaları biz oyun severlerin de bu dünyaların içine girebileceğimizi gösterdi. 

Lost Lands 4 oyunu da bu tarz oyunlardan birisidir. Yıllardır, Kayıp Lands'in denizcileri ve korsanları fırtınanın kalbinde yelken açan hayalet bir gemi hakkında konuşuyorlardı. Bu vizyon, hayata geldiği anda ortadan kaybolur, ancak insanlar bu konuda konuşmaya devam ediyor. Gemiyle seyahat eden büyük bir ahtapot hakkında. Sahibi hakkında, kaptan. Earl'un öfkesi ve laneti hakkında. Ve sorumlu olduğuna inandıkları büyücü yer alıyor. Bu arada, uzayda ve zamanda başka bir yerde, Susan, içerideki pusulalarla garip bir korsan göğüs buluyor ve yardım istemek için bir not. Artık Kayıp Topraklara dönmesinin zamanı geldi.

Sizde kayıp topraklara giderek gizli kalmış her şeyi bir bir bulma imkanı yakalayabilirsin. Lost Lands 4 oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Kayıp Topraklar'da yaşayan yeni ve heyecan verici ırklarla tanışın, bilmecelerini ve mini oyunlarını çözün. Senin görevin, bu dünyanın imha durdurmak ve iki sevgi dolu kalp tekrar bir araya yardımcı olmaktır.

 

 

 

Daha Fazla Göster
Lost Lands 4 indir
DİĞER SÜRÜMLER